Wigilia w biłgorajskim szpitaluWigilia w biłgorajskim szpitalu

We wtorek 22 grudnia 2015 roku o godzinie 12.00 w Sali Konferencyjnej odbyło się Spotkanie Opłatkowe dla pracowników szpitala w Biłgoraju.
Zebranych powitał Dyrektor Szpitala Zbigniew Kowal.
W kilku słowach podziękował wszystkim za zaangażowanie i ciężką pracę oraz złożył bożonarodzeniowe życzenia.

Uroczystość wigilijną, jak co roku, poprowadził kapelan szpitala ksiądz kanonik Grzegorz Kawa. Była i kolęda i wspólna modlitwa.

Corocznym zwyczajem wersety z Pisma Świętego odczytał Kierownik Oddziału Chirurgicznego z Pododdziałem Urazowo-Ortopedycznym dr n. med. Cezary Mirosław.

Po wysłuchaniu fragmentu z Biblii rozpoczęło się wzajemne składanie życzeń, które zakończyło oficjalną część wigilii.

Kiedy już wszyscy przełamali się opłatkiem oraz pożyczyli sobie „wszystkiego najlepszego” przyszedł czas poczęstunku.